وزیر اقتصاد طی تقدیرنامه ای خطاب به رییس کل بیمه مرکزی اعلام کرد بیمه مرکزی به عنوان دستگاه برتر در بعد شاخص های اختصاصی معرفی شد

12-24-2019 08:42:44
آیین- وزیر امور اقتصادی و دارایی از تلاش های رییس کل بیمه مرکزی در حوزه جهاد اقتصادی و دستیابی به عنوان "دستگاه برتر در بعد شاخص های اختصاصی" قدردانی کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، دکتر فرهاد دژپسند با صدور نامه ای از مساعدت های بی دریغ"غلامرضا سلیمانی" رییس کل بیمه مرکزی برای اجرای کامل جزِء "ب" بخشنامه جشنواره شهید رجایی" تقدیر کرد.

در این نامه آمده است: با عنایت به همت و مساعی ارزنده جنابعالی و همکاران محترم تان در آن سازمان در خصوص نتایج عملکرد سال ۱۳۹۷ بر اساس ارزیابی سازمان اداری و استخدامی کشور به عنوان "دستگاه برتر در بعد شاخص های اختصاصی" در سطح وزارت امور اقتصادی و دارایی و دستگاه های تابعه برگزیده شده اید که به این وسیله مراتب تشکر و قدردانی خود را از مدیران، کارشناسان و کارکنان پرتلاش آن مجموعه اعلام می نمایم.

گفتنی است هر ساله در جشنواره شهيد رجايي از فعاليت‌هاي‌ دستگاه‌هاي اجرايي كشور پس از ارزيابي عملكرد دستگاه ها، برنامه‌هاي آتي و ارزیابی سياست‌ها و اولويت‌هاي آنان قدردانی می شود.

دسته بندی:
عکس روز

نظرات

ارسال نظر

ایمیل شما در فیلد زیر نزد ما محفوظ خواهد ماند.