مدیرعامل بیمه کوثر عنوان‌کرد: پرداخت حداکثر یک میلیارد ریال خسارت به سیل‌زدگان

04-13-2019 08:40:52
آیین- شرکت بیمه کوثر به حادثه دیدگانی که در سیل اخیر واحد‌های مسکونی و منازل آنان آسیب دیده است حداکثر تا یک‌میلیارد ریال خسارت براساس شرایط مندرج در قرارداد و تعهد شرکت خسارت پرداخت می‌کند.

به گزارش سایت- تحلیلی-خبری آیین و به نقل از روابط‌عمومی بیمه کوثر، مدیرعامل بیمه کوثر طی بازدید از مناطق سیل‌زده سراسر کشور و گفتگو با حادثه‌دیدگان خاطرنشان‌کرد: تاکنون ۳ میلیارد و ۹۱ میلیون ریال خسارت به ۲ هزارو ۱۲ پرونده در سراسر کشور پرداخت شده است.

مجید مشعلچی فیروزآبادی از تشکیل بیش از ۱۵ گروه ارزیابی خسارت خبره و حضور آنان در مناطق آسیب‌دیده خبرداد و اظهارکرد: علی‌الحساب تا سقف ۵۰میلیون ریال به زیان‌دیدگان واجد شرایط براساس شرایط مندرج در قرارداد و تعهد بیمه‌گر و همچنین پس از بازدید ارزیابان پرداخت می‌شود.

 

پرداخت حداکثر یک میلیارد ریال خسارت به سیل‌زدگان

وی افزود: به منظور حداکثر مساعدت با بیمه‌شدگان، چک خسارت تعدادی از زیان‌دیدگان در محل حادثه به آنان تحویل داده شد.

مدیرعامل بیمه کوثر از برون‌سپاری کامل ارزیابی‌های خسارت و نیز فراخوان و برگزاری جلسه هماهنگی با مدیران شرکت‌های ارزیاب خسارت و همچنین تعدادی از ارزیابان مستقل بیمه مرکزی برای پشتیبانی و ارزیابی خسارت‌ها خبرداد و گفت: کارشناسی اکثر پرونده‌های تشکیل شده در استان‌های مازندران و گلستان انجام و همچنین ارزیابی خسارت در سایر استان‌های درگیر از قبیل: کرمانشاه، سمنان، همدان، ایلام، خراسان شمالی، کهگیلویه و بویراحمد و لرستان و خوزستان آغاز شده است.

مجید مشعلچی با تاکید براین مطلب که به‌روزرسانی پرداخت خسارت و جلوگیری از معوق شدن پرونده‌ها در دستور کار قرار گرفت، تصریح‌کرد: به منظور تسریع در روند رسیدگی به امور بیمه‌شدگان واحد‌های پرداخت خسارت در تعدادی از نمایندگی‌های شهر‌های سیل‌زده مستقر شده‌اند.

دسته بندی:
عکس روز

نظرات

ارسال نظر

ایمیل شما در فیلد زیر نزد ما محفوظ خواهد ماند.