بیمه ملت تخفیف ۱۰ درصدی برای بیمه‌نامه بدنه در نظر گرفت

04-28-2020 08:18:40
آیین- اعمال تخفیف ۱۰ درصدی در بیمه‌نامه‌بدنه در راستای حمایت از شبکه فروش اجرایی می‌شود. این خبری است که سرپرست بیمه های خودرو اعلام کرد. تصمیمی که به گفته مصطفی ملکی با تدبیر مدیرعامل و راستای حمایت از شبکه فروش گرفته شده است که در این وضعیت اقتصادی کمک حال آن‌ها باشد.

به گزارش سایت تحلیلی- خبری آیین و به نقل از  چابک‌آنلاین، مصطفی ملکی ، سرپرست مدیریت بیمه خودرو با اشاره به وضعیت اقتصادی و چالش وجود ویروس کرونا می‌گوید:«فراگیری ویروس کرونا و تعطیلی از سراجبار مشاغل، درصد زیادی از کسب و کارها را تحت تاثیر خود قرار داده است.کاهش تمایل خرید مردم به بیمه نامه ، از رونق افتادن کسب و کارها و مشکلات اقتصادی موضوعی نبود که بتوان به سادگی از کار آن گذشت.»

ملکی با اشاره به تعطیل و نیمه تعطیل درآمدن کسب و کارها و چرخش کند چرخ های اقتصاد به مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها اشاره کرده و می‌گوید:« مسئولیت اجتماعی و بعد حمایتی بیمه ملت از شبکه فروش ایجاب می کرد که  برای عبور از این چالش تصمیماتی به نفع شبکه فروش گرفته شود. با وجود این که نرخهای ما در بیمه بدنه کاملا رقابتی و جزو بهترین نرخهای بازار است، اما با موافقت مدیرعامل محترم ومعاون محترم فنی مقرر شد  10 درصد تخفیف ویژه به مدت یک ماه در نظر گرفته شود.»

سرپرست مدیرت بیمه های خودرو با اشاره به خدمات بیمه ملت اضافه کرد:« در حال حاضر زنجیره‌ی خدمات بیمه ملت در بیمه بدنه شامل پوششهای متنوع بیمه بدنه ،افت قیمت ، پوشش کمک رسان و هزینه ایاب و ذهاب مدت تعمیرات، می تواند اطمینان خاطرو امنیت کاملی برای بیمه گذاران فراهم کند.»
وی در پایان از شبکه فروش خواست با بهره برداری مناسب از فرصت به وجود آمده ، همت بالای خویش را در نیل به اهداف متعالی شرکت به کار گیرند.

دسته بندی:
عکس روز

نظرات

ارسال نظر

ایمیل شما در فیلد زیر نزد ما محفوظ خواهد ماند.