رئیس کل بیمه مرکزی در نشست مشترک با دبیرکل بنیاد بین المللی احیای فرهنگ خمس: هم افزایی نهادهای فقهی و بیمه ای از عوامل توسعه اجتماعی و اقتصادی است

01-30-2023 13:28:56
آیین- نگاه صنعت بیمه به ایفای مسئولیت های اجتماعی، امور خیریه و امدادرسانی به آحاد جامعه بسیار مترقی و مثبت ارزیابی می شود و عملکرد قابل قبولی در این حوزه از خود نشان داده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، مهندس مجید بهزادپور با تبریک مناسبت های خجسته پیش رو از حضور آیت الله نعیم آبادی، حجت الاسلام ملک محمدی و هیات همراه در جمع بیمه گران قدردانی کرد و اظهار داشت: مشارکت در امور عمومی، حفظ ارزش های جامعه و بسط هنجارهای اجتماعی، نوعی سرمایه گذاری است که اتحاد ذینفعان صنعت بیمه را به همراه خواهد داشت.

رئیس کل بیمه مرکزی، امنیت بخشی و اطمینان دهی به مردم و بنگاه های اقتصادی را رکن رکین صنعت بیمه دانست و خاطرنشان کرد: توسعه صنعت بیمه در گرو هم افزایی با نهادهای اجتماعی و اعتقادی است که می تواند مسیر را برای ادامه فعالیت های اعتمادزا هموار کند.

وی خدمات متقابل نهادهای فقهی و بیمه ای را ارزشمند و راهگشا توصیف کرد و افزود: صنعت بیمه از تمامی ظرفیت های افزایش ضریب نفوذ بیمه برای خدمات رسانی گسترده تر به آحاد جامعه بهره خواهد برد.

رئیس شورای عالی بیمه با تاکید بر ضرورت مردمی سازی محصولات و خدمات بیمه ای تصریح کرد: رشته بیمه های تکمیلی درمان بالاترین سطح تعامل صنعت بیمه و مردم را شکل می دهد و فارغ از زیانده بودن این رشته باید به عنوان یک فرصت به آن نگاه کرد.

رئیس کل بیمه مرکزی در بخش پایانی سخنان خود به برخی تکالیف قانونی صنعت بیمه در خصوص قاچاق کالا و ارز اشاره کرد و افزود: موضوع امضای الکترونیکی با جدیت دنبال می شود و تمامی شرکت ها و ارکان صنعت بیمه باید به این عرصه ورود کامل داشته باشند.

 وی سه شنبه های نوآوری صنعت بیمه را نیز نمادی از تحول خواهی متولیان این صنعت عنوان کرد و گفت: هدف گیری افق های پیش روی صنعت بیمه هوشمند با سه شنبه های نوآوری آغاز شده و از مدیران عامل شرکت های بیمه انتظار داریم که این نهضت نوآورانه را با جدیت ادامه دهند.

در پایان آیت الله نعیم آبادی با اهدای لوح تقدیر از خدمات رئیس کل بیمه مرکزی و دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران، برای احیای فرهنگ خمس و پاسداری از ارزش های اسلامی قدردانی کرد.

گفتنی است نشست مشترک رئیس کل و اعضای هیأت عامل بیمه مرکزی، مدیران عامل شرکت های بیمه با دبیرکل بنیاد بین المللی احیای فرهنگ خمس به میزبانی سندیکای بیمه گران ایران برگزار شد.

دسته بندی:
عکس روز

نظرات

ارسال نظر

ایمیل شما در فیلد زیر نزد ما محفوظ خواهد ماند.